Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Проведено семінар-нараду райдержадміністрації

26 липня 2019 року керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева провела семінар-нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час семінару заступник керівника апарату-начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Вікторія Мельник, ознайомила присутніх з антикорупційною програмою Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2019-2020 роки (розпорядження голови облдержадміністрації від 04 липня 2019 року № 867-р) та заходами з реалізації засад загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції у сфері діяльності Вільшанської районної державної адміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 15 липня 2019 року № 138-р).

Особливу увагу приділено ймовірним корупційним ризикам у структурних підрозділах і апараті районної державної адміністрації.

Керівників структурних підрозділів, відділів (секторів) апарату райдержадміністрації зобов’язано дотримуватися вимог законів України «Про запобігання корупції», запобігати виникненню конфлікту інтересів, корупційних ризиків під час виконання функцій держави та вчасно інформувати про виконання заходів з реалізації засад загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції у сфері діяльності Вільшанської районної державної адміністрації.

Разом з тим, начальником загального відділу апарату райдержадміністрації Валентиною Гірник доведено до відома запрошених оновлену Інструкцію з діловодства та порядок організації роботи з документами.

Підводячи підсумки семінару-наради, Олена Куцарева наголосила на покращенні виконавської дисципліни та дотриманні вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Опубліковано: 29 липня 2019 року

_____________________________________________________________________

 

© 2017-2019 Офіційний веб-сайт Вільшанської районної державної адмiнiстрацiї