Підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку дітей

27 травня поточного року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі заступників голови райдержадміністрації.

Згідно з порядком денним на нараді розглянуто питання підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш, повідомив, що влітку 2019 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів працюватиме 13 відпочинкових таборів для 450 дітей, що становить 50 % від загальної кількості дітей шкільного віку (крім випускних класів).

Відділом освіти протягом травня проведено комісійне обстеження відпочинкових таборів з метою контролю за станом підготовленості до літнього відпочинку.

Для організації відпочинку дітей в таборах з денним перебуванням заплановано використання 160 тис. грн., з них 60 тис грн. районного бюджету, 100 тис грн. субвенції селищної та сільських рад.

У пришкільних таборах відпочинкові зміни триватимуть чотирнадцять днів.

У кожному оздоровчому закладі працюватимуть мовні групи.

Опубліковано: 28 травня 2019 року