Урочистості до Дня Конституції України

27 червня 2019 року у районному Будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт, присвячені 23-й річниці Конституції України.

У фойє районного будинку культури було представлено виставку: «Конституція – оберіг нашої держави».

З вітальним словом з нагоди Дня Конституції України до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров та голова районної ради Михайло Лець, які побажали всім здоров’я, плідної праці, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбутнього рідної України.

З нагоди свята за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання службових обов’язків кращих працівників установ та підприємств району відзначено спільними грамотами районної державної адміністрації й районної ради.

Після офіційної частини із Днем Конституції присутніх привітали учасники художньої самодіяльності Вільшанщини.

Опубліковано: 01 липня 2019 року