Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

27 вересня 2019 року на передодні Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в районному Будинку культури відбувся святковий захід.

Участь у якому взяли керівництво району, члени ветеранської організації, люди поважного віку, працівники установ та організацій району.

На початку заходу голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко привітав присутніх ветеранів зі святом і побажав їм міцного здоров’я, безхмарного неба, радісних подій у житті та уваги і піклування від близьких людей.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку активістів ветеранського руху нагороджено спільними грамоти районної державної адміністрації та районної ради і цінними подарунками.

Також, ветеранів району зі святом привітала голова районної Організації ветеранів України Валентина Тодорова.

По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт, а працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району пригостили ветеранів і гостей свята гарячим чаєм та солодощами.

Опубліковано: 30 вересня 2019 року