Відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації

27 вересня 2019 року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації в якому взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі.

Колегією розглянуто питання «Про стан готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року».

За інформацією завідувача сектору регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Алли Свічкарьової в районі вжиті організаційні заходи для своєчасної підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

Станом на 25 вересня 2019 року закладами освіти заготовлено 439,4 тонн вугілля, що складає 47% від потреби на опалювальний сезон. Здійснено капітальний ремонт котельні у Добрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. за рахунок коштів районного бюджету на загальну суму 161,5 тис грн. Відремонтовано водопровідну мережу в трьох закладах на суму 93,4 тис. грн.

Всі 43 заклади культури району готові до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

Завершується реконструкція покрівлі районного будинку культури за рахунок коштів державного бюджету. Оплачено роботи на суму 662,603 тис грн.

Заплановані заходи з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року виконано на 99%.

Опубліковано: 30 вересня 2019 року