Голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду

29 липня поточного року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації та установ і організацій району.

Начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Сергій Григор’єв проінформував присутніх про стан проведення в районі соціальної акції «Пам’ятаємо. Підтримаємо. Допомагаємо».

Даною акцією охоплені члени сімей двох загиблих учасників АТО. За кожним членом сім’ї загиблого закріплені соціальний працівник, представник місцевого бізнесу та представник громадської організації.

Соціальні працівники щомісячно відвідують сім’ї загиблих учасників АТО та ведуть Соціальні паспорта їх потреб, які передаються райдержадміністрації для вирішення нагальних питань.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом 2018-2019 років кожній сім’ї загиблого учасника АТО надано 900 грн. на придбання дров та 600 грн. компенсації на оздоровлення. Оформлено одну путівку на санаторно-курортне лікування вартістю 10 350 грн. та посвідчення члена родини загиблого учасника АТО.

Питання допомоги членам родин загиблих учасників АТО знаходиться на постійному контролі керівництва райдержадміністрації.

Начальник Вільшанського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в області Олег Корінь доповів під час наради про стан епізоотичної ситуації в районі.

За словами Олега Коріня Вільшанський район являється благополучним по інфекційним захворюванням тварин. Спеціалістами ветеринарної медицини за півріччя було досліджено на туберкульоз, лейкоз та бруцельоз 1778 голів великої рогатої худоби (93 % від загального поголів’я), щеплено проти сибірки 1573 голови ВРХ, проти класичної чуми свиней 1600 голів (85% від загального поголів’я), проти сказу собак – 1550, проти сказу котів –1200.

Про результати оцінки соціально-економічного розвитку Вільшанського району за І квартал 2019 року повідомила начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Яна Дульдієр. За словами посадовиці результати розвитку економіки району за підсумками січня-березня 2019 року свідчать про наявність позитивних тенденцій у показниках фінансової самодостатності: забезпечено темп зростання доходів місцевих бюджетів (без трансфертів) на 130,1% до відповідного періоду попереднього року (3 місце); зменшення податкового боргу, темп якого склав 102,1% до початку року (11 місце); на одну закупівлю у системі електронних закупівель «ProZorro» припадає в середньому 5 учасників процедури закупівель (1 місце); проведено своєчасний і в повному обсязі розрахунок із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Кредиторської заборгованості по захищеним видаткам немає. Також, немає заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствам, установам та організаціям, включених до облікового кола статистичного спостереження із праці.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко доручив проаналізувати стан справ щодо підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років, пришвидшити процес підключення навчальних закладів району до швидкісної мережі Інтернет, а також наголосив на створені оргкомітету з підготовки до відзначення Дня Прапора України та Дня Незалежності України.

Опубліковано: 30 липня 2019 року