Влада та громадськість району вшанували пам’ять загиблих захисників України

29 серпня 2019 року, українці вперше провели заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та її територіальну цілісність. Саме 29 серпня в Іловайському котлі держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Сьогодні біля пам’ятного знаку «Молодим патріотам рідного краю, котрі в борні з іноземними поневолювачами, за свободу, незалежність і територіальну цілісність України поклали на вівтар перемоги найдорожче – життя» відбувся мітинг пам’яті та покладання квітів. Участь у заході взяли керівництво району, представники установ та організацій району, учасники ООС (АТО), жителі селища. На жаль вкотре частина депутатського корпусу райради проігнорували районні заходи, що в черговий раз показує їхнє ставлення до рідного краю та рівень патріотизму.

Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Молодим патріотам рідного краю» згадавши подвиги наших Героїв та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських бійців.

29 серпня 2019 року на всіх установах було приспущено Державні Прапори України, обмежено проведення розважальних заходів.

Також цього дня керівництво району відвідали могили воїнів, які загинули під час проведення ООС (АТО). Вони поклали квіти до могил та віддали гідну шану світлій пам’яті героїчним подвигам Олександра Іщенка у селі Березова Балка, Олександра Максюти у селі Залізничне, Ігоря Владова в селищі Вільшанка та Василя Євстєгнєєва у селі Дорожинка.

Опубліковано: 29 серпня 2019 року