Відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації

30 серпня 2019 року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації в якому взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі.

Колегією розглянуто питання «Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району за січень-червень 2019 року та проектів регіонального розвитку, які визначені Планом заходів на 2018-2020 роки із реалізації Стратегії – 2020, у І півріччі 2019 року».

За інформацією головного спеціаліста відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Наталії Васильковської в рамках Програми передбачено виконання 2 інвестиційних проектів загальною вартість 2 231,0 тис.грн. та 35 соціальних заходів загальною вартістю 2 3474,4 тис.грн. За підсумками I півріччя 2019 року виконано у повному обсязі 1 інвестиційний проект. Із загальної кількості соціальних заходів лише 7 заходів перебувають у стадії реалізації, освоєно 880,6 тис.грн. Загальне виконання Програми - 16,2%.

В рамках Плану заходів на 2019 рік по Вільшанському району заплановано реалізацію 7 проектів регіонального розвитку на загальну суму 9 195,5 тис.грн. У звітному періоді в стадії реалізації перебуває 3 проекти, освоєно 721,5 тис.грн, з них державний бюджет склав 404,5 тис.грн, місцевий – 143,0 тис.грн., районний – 173,1 тис.грн., по 5 проектах реалізація так і не розпочата у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом районного бюджету.

Розпочато втілення інвестиційного проекту з будівництво сонячної електростанції в селі Сухий Ташлик, на земельній ділянці площею 27 га, потужністю 13,5 МВт. Замовник будівництва ТОВ «СОНЛАЙТ ЕНЕРГО». Реалізація проекту знаходиться на етапі виконання підготовчих робіт з будівництва.

Аграріями району реалізуються проекти з будівництва зерносховищ. Так завершено реалізацію інвестиційного проекту з будівництва зерносховища на 1456 кв.м., с. Йосипівка ПСП ім. Шевченка, вартістю 2231,0 тис.грн. та розпочато будівництва зерносховища на 631 кв.м., с. Сухий Ташлик ФГ «Зоря», освоєно 400,0 тис.грн.

За результатами виконання місцевих бюджетів станом на 01 липня 2019 року проведено своєчасний і у повному обсязі розрахунок із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Кредиторської заборгованості по захищеним видаткам немає та заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствам, установам та організаціям, включених до облікового кола статистичного спостереження із праці, немає.

Для поліпшення матеріально-технічної бази опорних шкіл району в рамках проекту «Нова українська школа», забезпечено придбання 77 комплектів сучасних меблів для учнів 1-х класів на суму 111,6 тис.грн. та комп’ютерного обладнання та мультимедійного контенту (7 ноутбуків, 5 принтерів та 5 ламінаторів) на суму 156,7 тис.грн.

За рахунок коштів Вівсяниківської сільської ради у місцевому навчально-виховному комплексі проведено заміну 3 віконних блоків на енергоефективні. Витрати склали 10,0 тис.грн.

Розпочато роботи з реконструкції покрівлі районного будинку культури в смт Вільшанка: здійснюється демонтаж покрівлі та підготовка до встановлення металевих ферм. Оплачено аванс підряднику. Касові видатки склали 417,5 тис.грн., з них державний бюджет – 405,4 тис.грн., районний – 12,1 тис.грн.

У Станкуватському сільському будинку культури, за рахунок коштів місцевого бюджету, проведено поточний ремонт та замінено 4 віконних блока на енергоефективні на загальну суму 28,9 тис.грн.

Вільшанською селищною радою для Осичківського сільського будинку культури придбано акустичну систему та ноутбук на суму 29,9 тис.грн.

У галузі «Охорона здоров’я» впроваджується пілотний проект по програмі «Телемедицина». За рахунок субвенції з обласного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості придбано один комплект телемедичного обладнання. Мобільний діагностичний комплекс встановлено в Добрянській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини та підключено до мережі Інтернет. Касові видатки по програмі склали 110,0 тис.грн., з них державний бюджет - 99,0 тис.грн., співфінансування з районного бюджету – 11,0 тис.грн.

Опубліковано: 02 вересня 2019 року