Засідання ради по роботі з кадрами

30 вересня 2019 року відбулося засідання ради по роботі з кадрами при Вільшанській районній державній адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальними працівниками за кадрову роботу.

На засіданні розглянуто три питання:

1. Про проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у 2019 році. Мельник Вікторія, заступник керівника апарату – начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації, ознайомила учасників засідання з розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 вересня 2019 року № 167-р «Про визначення результатів службової діяльності державних службовців», звернула увагу на терміни проведення щорічного оцінювання, список осіб, які підлягають оцінюванню та алгоритм дій при проведенні оцінювання.

2. Про Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби відповідно до Закону України «Про державну службу». Керівник апарату районної державної адміністрації Куцарева Олена довела до відома присутніх інформацію про зміни до Закону України «Про державну службу», зокрема до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби та наголосила на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства.

3. Про забезпечення підвищення кваліфікації державних службовців в інститутах Національної академії державного управління при Президентові України та у навчальному закладі «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації», згідно з затвердженими планами-графіками на 2019 рік.

По суті третього питання Вікторія Мельник наголосила, що у 2019 році, у порівнянні з минулим роком, зменшилась кількість державних службовців, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації та наголосила на дотриманні затверджених планів-графіків на 2019 рік з підвищення кваліфікації.

Опубліковано: 30 вересня 2019 року