Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

30 вересня 2019 року голова райдержадміністрації Юрій Ткаченко провів апаратну нараду за участі заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів адміністрації, установ і організацій району.

Під час наради обговорено стан охорони навколишнього природного середовища на території Вільшанського району та роботу служби у справах дітей райдержадміністрації у сфері захисту прав дітей.

З першого питання доповів завідувач сектору з питань цивільного захисту Василь Гончаров, який зазначив, що райдержадміністрацією розроблено завдання щодо створення заповідників на території району до 2021 року загальною площею близько 480 га.

Відповідно до об’ємів надходжень субвенцій селищної та сільських рад до районного фонду охорони навколишнього середовища у 2017 році проведено наукові дослідження з обґрунтування доцільності заповідання природних територій «Людвінські скелі» (прибережна зона р.Синюха) та «Репетуха» (прибережна зона р.Репетуха) загальною площею 20,0 га на суму 10,0 тис.грн.

У 2018 році проведено наукові дослідження з обґрунтування доцільності заповідання природної території «Миколин яр» (прибережна зона р.Синюха) загальною площею близько 5,0 га на суму 5,247 тис.грн.

На даний час створення вказаних об’єктів природно-заповідного фонду погоджено з усіма землекориствачами відповідних територій.

Проведено інвентаризацію зелених насаджень Бузникуватською сільською радою та здійснюються відповідні заходи Вільшанською селищною радою.

Сім сільських рад (Маловільшанська, Станкуватська, Добрівська, Йосипівська, Сухоташлицька, Добрянська та Дорожинська) затвердили паспорти місць видалення відходів в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації. Вільшанська селищна рада внесла зміни до зареєстрованого паспорту місця видалення відходів.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Легка проінформувала присутніх про роботу служби у сфері захисту прав дітей. Так, станом на 01 жовтня 2019 року, 8 дітям надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

На території району функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 21 дитина, 3 прийомні сім’ї – виховується 6 дітей, 15 сімей опікунів, в яких виховується 21 дитина.

Протягом звітного періоду створено одну прийомну сім’ю та влаштовано до неї двох дітей, позбавлених батьківського піклування; до дитячого будинку сімейного типу родини Яблонь довлаштовано двох вихованців; 4 дітей поставлено на первинний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загалом сімейними формами виховання охоплено 96% дітей, що перебувають на первинному обліку служби.

Також, на обліку перебуває 18 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 53 дитини. За 9 місяців 2019 року проведено 47 рейдів, під час яких обстежено 90 сімей, винесено 11 офіційних попереджень щодо неналежного утримання та виховання батьками своїх дітей.

Опубліковано: 02 жовтня 2019 року