Засідання колегії райдержадміністрації

31 травня 2019 року відбулося засідання колегії Вільшанської районної державної адміністрації.

В засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів та відділів апарату райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств в районі.

З першого питання, про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Вільшанського району за І квартал 2019 року, доповіла начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Яна Дульдієр, яка зазначила, що за результатами виконання місцевих бюджетів станом на 01 квітня 2019 року проведено своєчасний і у повному обсязі розрахунок із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Кредиторської заборгованості по захищеним видаткам немає.

Заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствам, установам та організаціям облікового кола немає.

Органами місцевого самоврядування забезпечено проведення робіт з благоустрою території району. Використано коштів місцевих бюджетів у сумі 298,6 тис.грн.

Заробітна плата штатного працівника в сільському господарстві за січень-березень 2019 року по обліковому колу склала 5549,93 грн., що становить 111,6% до аналогічного періоду минулого року.

У галузі аграрного сектору економіки у I кварталі 2019 року завершено реалізацію інвестиційного проекту з будівництва зерносховища на 1456 кв.м., с. Йосипівка ПСП ім. Шевченка. Вартість проекту склала 2 231,0 тис.грн.

Для завершення робіт з капітального ремонту котельні та системи опалення Добрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів на часткову оплату матеріалів з районного бюджету виділено 161,0 тис.грн.

Про підготовку до проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш.

Для забезпечення ефективної оздоровчої кампанії 2019 року відділом освіти районної державної адміністрації проводиться комплекс заходів організаційного характеру, 26 квітня 2019 року проведено нараду з директорами навчальних закладів з вище зазначеного питання, 10 травня 2019 року проведено семінар для начальників таборів та завгоспів з питань організації якісного відпочинку дітей.

З 01 червня 2019 року на базі шкіл району передбачається функціонування 13 таборів відпочинку для 450 дітей. Тривалість відпочинкової зміни – 14 днів.

У кожному оздоровчому закладі сплановано роботу мовних груп, а на базі Добрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - мовно-профільного табору.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

Опубліковано: 03 червня 2019 року