Відбулося засідання районної робочої групи з обстеження місць видалення відходів

01 липня 2020 року голова райдержадміністрації провів засідання районної робочої групи з обстеження місць видалення відходів, розташованих на території смт Вільшанка.

Членами робочої групи обговорено питання щодо утримання в належному санітарному стані діючого, зареєстрованого місця видалення твердих побутових відходів та двох стихійних сміттєзвалищ, які розташовані на території селища.

Після засідання робоча група здійснила виїзд на територію діючого місця видалення відходів та стихійне сміттєзвалище на в’їзді в смт Вільшанка зі сторони міста Первомайськ.

За результатами роботи робочої групи прийнято рішення щодо усунення недоліків селищною радою, виявлених на місцях видалення відходів, в 15 денний термін та складено акти обстеження місць видалення відходів.

Опубліковано: 02 липня 2020 року