Робоча поїздка голови райдержадміністрації

01 липня 2020 року, голова райдержадміністрації Олександр Дубченко зі своїм заступником Сергієм Дерев’янко відвідали з робочим візитом Маловільшанську, Станкуватську та Добрівську сільські ради.

Керівники району поспілкувалися з жителями населених пунктів, обговорили нагальні питання та перспективи розвитку відповідних територій. Під час бесід найчастіше піднімалися питання роботи ФАПів, регламентування планових відключень електроенергії, відновлення роботи дитячих садочків, ремонт доріг та контроль за перевантаженням великогабаритного транспорту. Також жителі цікавилися питаннями децентралізації.

На всі порушені питання були надані вичерпні відповіді.

В кожному із зазначених населених пунктів посадовці ознайомилися з роботою закладів соціально-культурної сфери.

Опубліковано: 01 липня 2020 року