День людей поважного віку

01 жовтня 2020 року до Дня людей похилого віку та Дня ветерана в центральній бібліотеці району відбувся святковий захід за участі представників райдержадміністрації, членів ветеранської організації, людей поважного віку.

На початку заходу заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко привітав присутніх ветеранів зі святом і побажав їм міцного здоров’я, безхмарного неба, радісних подій у житті та уваги і піклування від близьких людей.

Також, ветеранів району зі святом привітала голова районної Організації ветеранів України Валентина Тодорова, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Бударецька та директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району Валентина Галунга.

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку активістів ветеранського руху нагороджено Подяками районної державної адміністрації.

Урочистий захід завершився виступом чоловічої вокальної групи Вільшанського районного будинку культури під художнім керівництвом Раїси Іванової.

Опубліковано: 02 жовтня 2020 року