Відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації

02 червня голова районної державної адміністрації Олександр Дубченко провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району.

Розпочалась нарада з інформації очільника району про запровадження послаблення протиепідемічних заходів, які діють на території Вільшанського району з 01 червня 2020 року.

Продовженням наради стала інформація завідувача сектору освіти райдержадміністрації Віктора Драндалуша про заходи, які вживаються для відкриття дитячих садочків в районі та про особливості та терміни проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року, яке відбудеться з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Алла Свічкарьова ознайомила присутніх із запланованими заходами з проведення благоустрою населених пунктів району та довела присутнім інформацію про межі територій для прибирання.

У ході обговорення зазначених питань відповідним особам були надані окремі доручення та рекомендації.

Опубліковано: 03 червня 2020 року