Голова райдержадміністрації з робочим візитом

відвідав села Сухий Ташлик, Йосипівка та Березова Балка

Голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко продовжують здійснювати робочі візити в населені пункти району. Сьогодні, 02 липня, вони відвідали села Сухий Ташлик, Йосипівка та Березова Балка.

В с. Сухий Ташлик керівники району поспілкувалися з жителями населеного пункту, обговорили питання ремонту доріг та перспективи створення Побузької громади, куди планує приєднатися Сухий Ташлик.

Також, керівники оглянули місцеву школу, яка постраждала від стихійного лиха. Буревій, що пронісся селом 30 червня поточного року, розкрив дах та пошкодив вікна навчального закладу. Голова райдержадміністрації Олександр Дубченко доручив сектору освіти негайно забезпечити ремонтну бригаду шифером в кількості 45 листів для термінового перекриття даху.

Наступною посадовці відвідали Йосипівську сільську раду, де голова райдержадміністрації провів змістовну зустріч з керівником ПСП ім. Шевченка Миколою Паранчевським, який не стоїть осторонь проблем села та активно допомагає громаді. За його фінансової допомоги ведуться ремонтні роботи в школі: замінені віконні блоки на металопластикові, частково замінена підлога в спортивному залі, проводиться ремонт харчоблоку. В ході конструктивної розмови голови райдержадміністрації з головою ПСП ім. Шевченка досягнуто домовленості щодо придбання насосу для водопостачання дитячого садочка та заміни підлоги в ігровій кімнаті виховного закладу. Такий підхід до вирішення нагальних питань є прикладом співпраці сільгоспвиробника з громадою села.

На завершення візиту керівники району провели зустріч з громадою села Березова Балка. Місцеві жителі цікавилися питаннями децентралізації, відновлення роботи дитячого садка, покращенням якості стільникового зв’язку, тощо.

Опубліковано: 02 липня 2020 року