В районі відбулися урочистості до Дня працівників освіти

Напередодні Дня працівників освіти в районному будинку культури відбулися урочистості. Зі щирими словами вітання та подяки до педагогів Вільшанщини звернулися заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко та завідувач сектору освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш. Зокрема, вони привітали працівників освітянської ниви з їх професійним святом, подякували за невтомну, наполегливу, віддану працю та побажали усім присутнім міцного здоров’я, миру, творчої наснаги, оптимізму, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

Багатьох освітян цього дня було відзначено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради за успішну працю і вклад у розвиток галузі.

Урочистості завершилися святковим концертом аматорів районного будинку культури та вихованців дитячої школи мистецтв.

Опубліковано: 05 жовтня 2020 року