Керівники району з робочим візитом відвідали села Добрянка, Коритньо-Забузьке та Вівсяники

03 липня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко здійснили робочий візит в села Добрянка, Коритньо-Забузьке та Вівсяники.

Поспілкувавшись з мешканцями с. Добрянка, обговоривши земельні питання, розмір сплати податку за землю, шляхи наповнення місцевого бюджету вирішили розглянути дані питання на розширеній нараді у голови райдержадміністрації 15 липня. Також керівники району ознайомилися з роботою дитячого садка та сільського будинку культури.

В с. Коритньо-Забузьке посадовці оглянули заклади соціальної сфери, обговорили з сільським головою нагальні питання, зокрема щодо співпрацю з місцевою агрофірмою, ремонту доріг, забезпечення населення села медичними послугами.

Аналогічні питання під час зустрічі піднімали й жителі села Вівсяники, які звернулися до голови райдержадміністрації з проханням посприяти у відновленні роботи місцевого ФАПу, врегулювати земельні питання та роз’яснити шляхи впровадження адміністративно-територіальної реформи.

Вирішення порушених питань голова райдержадміністрації взяв на особистий контроль.

Опубліковано: 06 липня 2020 року