Шановні виборці Вільшанського району!

З 01 липня 2020 року виборці мають можливість надіслати до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації з використанням мережі Інтернет такі звернення:

- заяву щодо свого включення;

- заяву про внесення змін до своїх ідентифікаційних персональних даних;

- заяву щодо зміни своєї виборчої адреси;

- заяву про внесення змін до відомостей про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно;

- заяву щодо виправлення неправильностей у Реєстрі стосовно іншої особи;

- запит щодо змісту своїх персональних даних;

- запит щодо прізвищ, власних імен, по батькові, дати народження виборців, внесених до Реєстру за своєю власною виборчою адресою.

Виборці, які не мають реєстрації або проживають за місцем, відмінним від місця реєстрації, можуть звернутися з вмотивованою заявою у міжвиборчий період та у перші 5 днів відповідного виборчого процесу до відділу ведення Реєстру для визначення іншої виборчої адреси, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання.

Виборець, якому за заявою органом ведення Реєстру буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через 1 рік після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.

Заяви подаються через посилання drv.qov.ua за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» (кваліфікований електронний підпис).

Копії документів додаються до заяви в електронному форматі у вигляді файлу у форматі JPEG або PDF, загальний розмір яких не повинен перевищувати 5 мегабайтів.

Звернення, надіслані з використанням мережі Інтернет, повинні містити адресу електронної пошти заявника.

Крім того, всі вище зазначені заяви та звернення можна подати в паперовому варіанті, особисто звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Вільшанської районної державної адміністрації.

Опубліковано: 03 серпня 2020 року