Новопризначений голова райдержадміністрації

Олександр Дубченко провів першу апаратну нараду

04 травня голова Вільшанської райдержадміністрації Олександр Дубченко провів першу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та працівниками апарату райдержадміністрації. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Нестеров і керівник апарату райдержадміністрації Олена Куцарева.

Під час наради новопризначений голова райдержадміністрації познайомився з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району, які проінформували про напрямками роботи очолюваних ними підрозділів.

Олександр Дубченко зазначив, що найближчими днями зустрінеться з кожним із них, щоб більш детально обговорити те, що має бути відпрацьовано першочергово.

Учасники наради обговорили актуальні питання життєдіяльності району, пріоритетні завдання, що стоять нині перед районною владою.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності злагодженої співпраці задля досягнення максимальних результатів і закликав колег до конструктивної роботи.

Опубліковано: 04 травня 2020 року