Відбулися збори громади села Калмазове

04 серпня 2020 року в селі Калмазове відбулися збори громади села.

Обговорити проблемні питання населеного пункту жителі села запросили голову райдержадміністрації Олександра Дубченка, заступника голови райдержадміністрації Сергія Дерев’янка та директора КП «Комунальник» Дмитра Шаргородського.

Під час зустрічі громада села попросила керівництво райдержадміністрації посприяти у ремонті громадської криниці та відновлені безперебійного водопостачання по вулиці Зарічна.

Голова райдержадміністрації Олександр Дубченко пообіцяв вирішити зазначені питання, хоча вони відносяться до компетенції селищної ради, яка не реагує на неодноразові звернення жителів с. Калмазове та депутата Оксани Швець.

Провівши нараду з директором КП «Комунальник» Дмитром Шаргородським вирішено замінити водяний насос на більш сучасний і економний, здійснити очистку водонапірної башти та замінити перекриття громадської криниці на конструкцію з профнастилу.

Зазначені роботи проведе КП «Комунальник».

Опубліковано: 04 серпня 2020 року