Нарада з питань водопостачання

У зв’язку з численними зверненнями жителів райцентру щодо відсутності водопостачання по вулицях Північна та Марії Червенко, головою райдержадміністрації Олександром Дубченком проведено оперативну нараду з заступником голови селищної ради Олександром Карамалаком та директором КП «Комунальник» Дмитром Шаргородським.

На нараді розглянуто можливі шляхи вирішення порушеного питання.

Керівником комунального підприємства запропоновано приєднати водогін по вул. Марії Червенко до централізованого водопроводу, на що заступник селищного голови Олександр Карамалак зауважив про неможливість здійснення таких робіт через нестачу коштів в бюджеті селищної ради. З цієї ж причини немає можливості завершити роботи з інвестиційного проекту щодо будівництва водогону, розпочатого в 2017 році.

Після активної дискусії прийнято рішення здійснювати подачу води по вулицях Північна та Марії Червенко протягом чотирьох годин замість двох.

Опубліковано: 05 серпня 2020 року