Урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня

Напередодні 8 березня у Вільшанському районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Представниць прекрасної статі привітали зі святом керівники району та побажали добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомі трудові досягнення, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради та цінними подарунками нагороджено жінок, які сумлінно працюють на благо суспільства.

Після офіційної частини присутні переглянули святковий концерт за участю аматорів художньої самодіяльності та юних вихованців школи мистецтв.

Опубліковано: 10 березня 2020 року