Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації з робочим візитом відвідав Вільшанську школу

06 травня поточного року голова райдержадміністрації Олександр Дубченко спільно із своїми заступниками та завідувачем сектору освіти райдержадміністрації здійснили робочий візит до Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Керівники оглянули навчальні приміщення та спортивний зал, поцікавилися матеріально-технічним забезпеченням, реалізацією в даному закладі освітньої реформи «Нова українська школа» (НУШ) та обговорили з директором закладу питання харчування учнів.

Побував голова райдержадміністрації в шкільному харчоблоці, де нещодавно було замінено 4 дерев’яні віконні блоки на металопластикові. На ці заходи з районного бюджету виділено кошти в сумі 21 тисяча гривень.

Директор школи Оксана Доброва проінформувала присутніх про реалізацію проєкту будівництва внутрішньої вбиральні для дітей з особливими потребами. На даний момент закуплені всі необхідні матеріали та розпочаті будівельні роботи.

Очільник району оглянув класні кімнати початкової школи для учнів 1-4 класів та зазначив, що в рамках реалізації завдань «Нова українська школа» для перших класів Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів до початку нового навчального року будуть закуплені комплекти парт на суму 120 тисяч гривень.

На завершення візиту голова райдержадміністрації Олександр Дубченко вказав на незадовільний стан спортивного майданчика і водостоків опорного закладу та дав відповідні доручення відповідальним за даний напрям роботи посадовим особам.

Опубліковано: 06 травня 2020 року

_____________________________________________________________________

 

© 2017-2020 Офіційний веб-сайт Вільшанської районної державної адмiнiстрацiї