У Вільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочато ремонт харчоблоку

В районі триває підготовка закладів освіти до нового 2020-2021 навчального року та їх роботи в осінньо-зимовий період, проводяться капітальні та поточні ремонти приміщень, роботи із благоустрою територій, тощо.

Зокрема у Вільшанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочато капітальний ремонт їдальні та харчоблоку. Наразі тут демонтовано застаріле обладнання, ведуться підготовчі роботи до встановлення нової сантехніки, облаштовуються вентиляційні шахти, ремонтується підлога, тощо. Роботи виконуються оперативно і якісно, та мають бути завершені до початку нового навчального року.

06 серпня поточного року голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко перевірили хід виконання зазначених робіт.

Директор навчального закладу Оксана Доброва повідомила, що проведено тендер з закупівлі нового обладнання для харчоблоку. Це зокрема нові витяжки, духовка, холодильник, рукомийники, плитка та інше. Всього 10 найменувань на загальну суму 150 тис. грн., які виділено на умовах співфінансування з державного та районного бюджетів.

Під час обговорення стану підготовки школи до нового начального року вирішено придбати жалюзі для вікон та керамічну плитку на стіни харчоблоку. Проговорено оновлення шкільного меню.

Також, з 18 серпня головою райдержадміністрації заплановані особисті виїзні перевірки готовності всіх шкіл району до початку нового навчального року.

Опубліковано: 07 серпня 2020 року