Призупинено діяльність ринку в смт Вільшанка

06 травня 2020 року в райдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Відповідно до інформації начальника Вільшанського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в області, рекомендацій оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та у зв’язку з порушенням умов забезпечення протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 видано розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня від 06 травня 2020 року № 9, яким призупинено дозвіл на роботу під час карантину торгівельного майданчику ПП Остапенко О.В. до 12 травня 2020 року включно.

У разі усунення порушень протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків протягом дії карантину, виявлених Вільшанським районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби в області під час перевірки 06 травня 2020 року, ринок відновить свою роботу 13 травня 2020 року.

Опубліковано: 07 травня 2020 року