Робочий візит до Куцобалківської сільської ради

07 липня, згідно з планом, голова райдержадміністрації Олександр Дубченко спільно з своїм заступником Сергієм Дерев’янком відвідали з робочим візитом Куцобалківську сільську раду, де провели зустріч з сільським головою Георгієм Панченком і обговорили проблемні моменти у житті громади, шляхи наповнення бюджету, рівень співпраці з місцевими сільгоспвиробниками.

Також, керівники району завітали до села Синюха Куцобалківської сільської ради. Оглянувши приміщення ФАПу посадовці поспілкувалися з активом села. Серед основних проблемних питань, озвучених під час зустрічі, були: ремонт ФАПу, розчищення узбіч доріг від зелених насаджень, відсутність якісного покриття мобільного зв’язку, організація вивезення сміття.

Обговоривши порушені питання з сільським головою було досягнуто домовленості про виділення коштів на позачерговій сесії сільської ради для проведення ремонту ФАПу в с. Синюха.

Опубліковано: 08 липня 2020 року