Голова райдержадміністрації взяв участь в зборах громади села Калмазове

Голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко взяли участь у зборах громади села Калмазове Вільшанської селищної ради, яке відбулося 07 липня 2020 року. Також, участь у зборах взяли заступник голови районної ради Олександр Михайлов, заступник голови селищної ради Олександр Карамалак, начальниця відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Алла Свічкарьова, директор комунального підприємства «Комунальник» Вільшанської селищної ради Дмитро Шаргородський.

Жителі села висловили незадоволення роботою голови селищної ради Володимира Харковенка, який декілька років не проводить зустрічі з громадою і не звітує перед нею. Також, громаду турбують питання здійснення благоустрою села, ремонту сільського будинку культури, вирішення земельних питань, ремонту водопроводу та громадських криниць. На всі звернення жителів села голова селищної ради не надав жодної письмової відповіді.

Поспілкувавшись з жителями села голова райдержадміністрації Олександр Дубченко констатував відсутність взаєморозуміння між селищною радою і КП «Комунальник» та пообіцяв посприяти у вирішенні проблемних питань.

Відразу ж було досягнуто домовленості з директором КП «Комунальник» про здійснення працівниками підприємства благоустрою мосту через р. Чорний Ташлик, розчищення громадської криниці та початку ремонту даху сільського будинку культури. Зі своєї сторони представник селищної ради гарантував оплату здійснених робіт.

Також, за ініціативи голови райдержадміністрації, вирішено провести нараду між представниками селищної ради, КП «Комунальник», районної ради та райдержадміністрації щодо оперативного вирішення вищезазначених питань та налагодження співпраці селищної ради з комунальним підприємством.

Опубліковано: 07 липня 2020 року