Шановні жителі району!

З моменту оголошення карантину керівництвом району спільно з медичними закладами району проводиться робота з попередження та протидії розповсюдженню короновірусної інфекції на території Вільшанського району.

З метою проведення обстеження громадян з підозрою на «COVID-2019» за рахунок коштів районного бюджету придбано 150 одноразових костюмів та 1000 масок для медичних працівників, отримано 50 експрес тестів для діагностування коронавірусної інфекції. Спеціально сформованою бригадою медпрацівників проводяться обстеження всіх хто повернувся із-за кордону в період останнього місяця та мають симптоми ГРВІ.

Передбачається здійснення обстежень хворих на пневмонію та інші хвороби, а також тих, хто цього потребує. Для цього залучаються добровільні внески та благодійна допомога від суб’єктів господарювання району та всіх небайдужих жителів району, субвенції селищної та сільських рад.

Загалом за рахунок власних коштів медичних закладів здійснено видатки на суму понад 57 тис.грн. та закумульовано на благодійному рахунку районної лікарні понад 40,0 тис.грн., що перераховані аграріями та не байдужими жителями району, а саме: ТОВ «Згода», СФГ Добров О.С., СФГ «Радуга», ПСП «Добровелич», СФГ Яковлєв М.К., ФГ «Нест», СФГ «Росток», СФГ «Циртій», ФГ «Бурага», СФГ «Мізецький О.О.», ФГ» Україна», СФГ «Зоря», СФГ «Зелений клин», Даценко Ю.М., ФГ «Лукіянчук», СФГ «Степ», СФГ «Світанок», ФГ «Хинку», Доброва Н.С.. Дані кошти будуть використанні в ході подальшої профілактики хвороби.

Жилою В.О. передано респіратори та захисні окуляри. Харковенком В.Ф. та Радовою Т.В. передано антисептик для рук.

Зібрані кошти забезпечують лише місячну потребу в необхідних видатках медичних закладів без врахування дороговартісного медичного обладнання. Для повноцінного перебування та лікування хворих зібраних коштів недостатньо. Додатково потрібні медичні препарати, захисні костюми, маски, перчатки, респіратори, медичні халати, безконтактні термометри, деззасоби, витратні матеріали для ШВЛ та апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ), яких в медичному закладі лише два. Нагально необхідно придбати сучасний апарат ШВЛ з можливістю автономного транспортування хворих до місця лікування, транспортний засіб на якому потрібно транспортувати хворих, паливно-мастильні матеріали.

Звертаємось до всіх суб’єктів господарювання та небайдужих жителів району з проханням долучитись до заходів з упередження та протидії розповсюдженню короновірусної інфекції на території Вільшанського району та надаємо реквізити для перерахування коштів на відповідні заходи.

Благодійний рахунок на заходи по протидії розповсюдженню короновірусної інфекції на території Вільшанського району

Отримувач:

Комунальне некомерційне підприємство «Вільшанська центральна районна лікарня»

Вільшанської районної ради Кіровоградської області

Скорочена назва КНП «Вільшанська ЦРЛ»

Код – 01995114

Розрахунковий рахунок: UA293234750000026003300774805

в ТВБВ № 10010/0134 Філії – Кіровоградське обласне управління Акціонерного товариства

«Державний Ощадний банк України»

Опубліковано: 08 квітня 2020 року