ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ

Порядок дій у разі виявлення захворювання на COVID-2019

У випадку виявлення захворювання на території району передбачено наступні заходи: громадяни з симптомами ГРВІ повинні в телефонному режимі звернутися до свого сімейного лікаря.

Хворі з легким станом захворювання перебуватимуть на суворій ізоляції за місцем проживання, отримуючи симптоматичне лікування згідно з рекомендаціями сімейних лікарів.

Хворі з середнім ступенем важкості - госпіталізуються до інфекційного відділення Добровеличківської центральної районної лікарні, яка визначена Національною службою здоров’я України як лікарня першої хвилі.

Хворі, які перебуватимуть у важкому стані будуть госпіталізовані до інфекційного відділення Кіровоградської обласної лікарні.

У випадку масового поширення коронавірусної інфекції передбачено перебування хворих нашого району у відокремлених перепрофільованих відділеннях Вільшанської лікарні.

Громадяни, які не уклали угоди з сімейними лікарями, можуть звернутися для заключення таких угод за наступними телефонними номерами:

Нездвецька С.С. – лікар педіатр 0993557763;

Балева В.В. – лікар ЗПСМ 0993048075;

Рижук Л.А. – лікар ЗПСМ 0994404877;

Богуш Л.І. – лікар ЗПСМ 0666460216;

Риженко А.О. – лікар педіатр 0993791609;

Василенко Ж.Я. – лікар ЗПСМ 0990206790, 0966042164;

Василенко Л.М. – лікар ЗПСМ 0966042380

У разі звернення громадянина до поліклінічного відділення черговим медиком на вході йому дезінфікують руки та вимірюють температуру тіла.

При підозрі на ГРВІ пацієнта буде направлено до приймального відділення, розташованого у приміщенні колишнього інфекційного відділення, де хворий буде оглянутий лікарем інфекціоністом та в разі необхідності буде проведено обстеження експрес тестом для діагностування коронавірусної інфекції.

В разі виявлення захворювання лікування проводитиметься за попередньо описаною процедурою із залученням лікаря загальної практики – сімейної медицини з яким укладено угоду.

Опубліковано: 08 квітня 2020 року