На Вільшанщині відзначили річницю з дня народження Великого Кобзаря

09 березня 2020 року Україна відзначає 206 років з дня народження Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка.

На знак пошани до його творчості, яка вивела українську літературу на шлях світового визнання, до пам’ятника-погруддя Великого поета керівництвом району покладено квіти.

Усе життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив нашу націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію нашого народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

Нагадаємо, 6 березня, голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь підписав розпорядження, відповідно до якого у період із 9 березня по 1 квітня на Кіровоградщині обмежили проведення масових заходів з метою мінімізації ризиків поширення коронавірусу в Україні.

Опубліковано: 10 березня 2020 року