Голова райдержадміністрації здійснив робочі візити

в села Дорожинка, Бузникувате, Чистопілля та Плоско-Забузьке

В рамках робочих поїздок у населені пункти району, 09 липня 2020 року, голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко відвідали села Дорожинка, Бузникувате, Чистопілля та Плоско-Забузьке, де відбулися зустрічі з мешканцями сіл.

Звертаючись до місцевих жителів, очільник району зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району, мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільні шляхи їх вирішення.

Голова райдержадміністрації проінформував присутніх про основні завдання, над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі та медицини, а також порушив питання щодо створення об’єднаної територіальної громади, наповнення районного бюджету, сплати податків за землю. Керівник району наголосив, що постійно відкритий для спілкування з мешканцями району.

Питання, які хвилювали місцевих мешканців стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема роботи ФАПів, сплати податків за землю, ремонту доріг та розчищення узбіч від зелених насаджень, якості покриття мобільного зв’язку.

Опубліковано: 10 липня 2020 року