В райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Ткаченка у вівторок, 10 березня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій розглянуто питання:

1. Про стан реформування системи надання адміністративних послуг.

2. Про стан розвитку дошкільної освіти у 2019 році та завдання на 2002 рік.

В ході обговорення першого питання начальник відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації райдержадміністрації Наталія Колосовська повідомила, що на території району утворено один Центр надання адміністративних послуг Вільшанської районної державної адміністрації, який повністю укомплектований персоналом та матеріально технічним обладнанням.

Станом на 01 березня 2020 року до Переліку адміністративних послуг надання яких запроваджено через відділ включено 176 видів адміністративних послуг, з них:

50 послуг – структурними підрозділами райдержадміністрації;

29 – структурними підрозділами облдержадміністрації;

1 – селищна рада;

79 – територіальні органи ЦОВВ, визначених розпорядженням КМУ від 16.05.2014 №523;

17 – територіальні органи ЦОВВ, не визначених розпорядженням КМУ від 16.05.2014 №523.

Загальна кількість наданих у 2019 році адміністративних послуг через ЦНАП склала 5150 адміністративних послуги, 427 адміністративних послуги на 1000 мешканців, що на 69 % більше у порівнянні з попереднім періодом.

За два місяці поточного року відділом з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації суб’єктам звернення надано 805 адміністративних послуг та надано більше 900 консультацій.

Про розвиток дошкільної освіти в районі доповів завідувач сектору освіти райдержадміністрації Віктор Драндалуш. За інформацією посадовця у Вільшанському районі налічується 18 загальноосвітніх навчально-виховних закладів, з них: 11 навчально-виховних комплексів та 7 дошкільних навчальних закладів загального розвитку. Черг для влаштування дітей до дошкільних закладів району немає.

Всього на території району проживає 541 дитина віком від 0 до 6(7) років. У закладах дошкільної навчається і виховується 393 дитини, які забезпечені харчуванням. Діти пільгових категорій харчуються безкоштовно, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей сплачують за харчування 50%.

На розвиток дошкільної освіти, поліпшення матеріально-технічного стану закладів за 2018-2019 н.р. використано 1 млн. 730 тис. грн., як з місцевих бюджетів, так і коштів небюджетних джерел. (з них 1 млн. 690 тис. грн. – проведення капітального ремонту в Йосипівському та Залізничнівському ЗДО і 40 тис на проведення капітальних та поточних ремонтів, що здійснюється до початку нового навчального року).

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Опубліковано: 11 березня 2020 року