Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

До уваги батьків майбутніх першокласників.

Інформація про організацію зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти у 2020 році

Зарахування до закладів освіти здійснюється без проведення конкурсу. Відповідні правила зарахування визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016.

Згідно з Порядком зарахування термін подання необхідних документів з 15 травня по 15 червня. Водночас у зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог Міністерством освіти і науки України рекомендовано засновникам та керівникам закладів загальної середньої освіти організувати прийом документів, необхідних для зарахування, після припинення карантину.

Міністерство освіти і науки України дозволило керівникам закладів загальної середньої освіти у період карантину гнучко організовувати режим прийому документів та їх копій, зокрема можна їх подавати електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису та особисто у навчальний заклад з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Документи подаються до таких закладів:

Березовобалківська ЗШ І-ІІІ ступенів – електронна пошта: berez.balka@ukr.net

Вільшанська ЗШ І-ІІІ ступенів – електронна пошта: vlscool@i.ua

Добрянська ЗШ І-ІІІ ступенів – електронна пошта: dobrianka.scool123@ukr.net

Сухоташлицький НВК – електронна пошта: suhtashnvk@i.ua

Опубліковано: 12 травня 2020 року

_____________________________________________________________________

 

© 2017-2020 Офіційний веб-сайт Вільшанської районної державної адмiнiстрацiї