Відбулась зустріч голів Вільшанської та Новоархангельської райдержадміністрацій

13 травня поточного року голова Вільшанської районної державної адміністрації Олександр Дубченко провів конструктивну розмову з головою Новоархангельської районної державної адміністрації Олександром Маличенком, який з дружнім візитом відвідав наш район.

Очільники сусідніх районів ознайомилися з роботою районного українсько-болгарського історичного музею, центральної районної бібліотеки та районного будинку культури.

Олександр Євгенович поділився планами з реконструкції районного будинку культури в Центр українсько-болгарської культури, який стане візитівкою не лише району, а й області. Розглядається питання включення проєкту реконструкції до Державного фонду регіонального розвитку. Запланована вартість робіт 12 млн. грн.

В ході зустрічі обговорено питання ремонту дороги, яка з’єднує сусідні райони, що дасть змогу розвивати економічні та культурні зв’язки. Також обговорено адміністративно-територіальну реформу, питання боротьби з коронавірусною інфекцією, шляхи наповнення районних бюджетів та перспективи співпраці між районами.

На завершення Олександр Маличенко подякував Олександру Дубченку за теплу зустріч та запросив його відвідати з робочим візитом Новоархангельський район.

Опубліковано: 14 травня 2020 року