Відбулася щотижнева апаратна нарада

13 січня 2020 року голова районної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів щотижневу апаратну нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій обговорено вжиті заходи щодо протидії нелегальному обігу та роздрібній торгівлі пальним на території району та стан і перспективи розвитку фізичної культури та спорту в районі.

Начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Яна Дульдієр повідомила, що створена міжвідомча районна робоча група, яка буде проводити обстеження в населених пунктах будівель, об’єктів, інших місць, в яких можливе здійснення нелегального виробництва, зберігання та оптової і роздрібної торгівлі пального.

Правоохоронними органами розпочато обстеження території на предмет виявлення місць, в яких можливе здійснення нелегального виробництва, зберігання та оптової і роздрібної торгівлі пальним.

Станом на 09 січня 2019 року нелегального виробництва, обігу та роздрібної торгівлі пальним не виявлено.

З другого питання доповів головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Сергій Чмир, який зазначив, що на території району функціонують 76 спортивних споруд, з них: 1 стадіон, 35 спортивних майданчиків, 10 футбольних полів, 8 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 11 спортивних залів, 10 майданчиків з тренажерним обладнанням.

В 2019 році видатки на галузь фізичної культури та спорту з місцевого бюджету склали 512,9 тис. грн., з них 394,7 тис. грн. – фінансова підтримка ДЮСШ (заробітна плата працівникам ДЮСШ), 50 тис. грн. – на проведення фізкультурно масових заходів району та участь в обласних змаганнях за програмою обласних спортивних ігор.

В районі працює 1 ДЮСШ районної організації ВФСТ «Колос». У школі працюють 4 відділення: футбол, волейбол, теніс настільний, веслування на байдарках та каное. В ДЮСШ працює двоє штатних тренерів та вісім вчителів, за сумісництвом.

Візитною карткою Вільшанського спортивного району є відділення з веслування на байдарках і каное. На чемпіонаті України, що проводився м.Ковель вільшанські спортсмени вибороли третє місце у каное четвірці; у фіналі чемпіонату України серед закладів фізичної культури і спорту у м.Дніпро «Стрімкі човни» вільшанська двійка Команов Іван і Горячківський Леонід зайняли четверте місце. Також ці спортсмени стали чемпіонами на відкритих Всеукраїнських змаганнях «Пам'ять».

Вдало виступали на обласних змаганнях також вихованці тренера-викладача Чмиря І.С. юнаки 2005 року стали чемпіонами області з міні-футболу. На фінальному обласному етапі змагань на призи клубу «Шкіряний М’яч» юнаки 2005 р. н. посіли ІІ місце. А також вихованці 2005-2006 років народження посіли І місце у спартакіаді серед сільських ДЮСШ.

Вихованці тренерів-викладачів з волейболу Паскаль П.А. та Капраренко В.І. стали бронзовими призерами обласної спартакіади «Хто ти майбутній олімпієць».

Вже не перший рік поспіль вихованці тренера викладача з настільного тенісу Касяника О.П. виграють, як в командній так і особистій першості серед сільських ДЮСШ. Також на протязі вже 4 років вони займають призові місця в чемпіонаті області серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Касяник Назар в цьому році став другим на чемпіонаті області з тенісу настільного в своїй віковій групі.

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації доручив тримати на контролі питання протидії нелегальному обігу та роздрібній торгівлі пальним на території району.

Опубліковано: 14 січня 2020 року