Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

14 лютого 2020 року у Вільшанському районі проведено урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Біля пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів Вільшанщини зібралися представники влади, воїни-інтернаціоналісти, учасники операції об’єднаних сил (антитерористичної операції), молодь та громадськість аби вшанувати всіх, хто виконував військовий обов’язок на території інших держав.

Керівники району висловили глибоку подяку учасникам бойових дій на території інших держав за мужнє виконання військової присяги в «гарячих точках» планети, за активну громадянську позицію, за виховання у найкращих традиціях патріотизму молодого покоління.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знака.

В рамках заходів в районній бібліотеці проведено зустріч керівництва району з воїнами-інтернаціоналістами, в ході якої ветеранам за особисту мужність, виявлену під час виконання інтернаціонального обов’язку на території інших держав, активну громадську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав вручені спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради. Також під час зустрічі обговорені нагальні проблеми воїнів та надані відповіді на питання, що їх цікавили, зокрема, стосовно пільг, виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, санаторно-курортного лікування та інші.

Опубліковано: 17 лютого 2020 року