Район отримав продуктову допомогу від мережі супермаркетів «АТБ»

15 квітня район отримав партію з 2 500 продуктових наборів від мережі супермаркетів АТБ для подальшої передачі громадянам віком від 80 років, громадянам похилого віку (які потребують догляду) та особам з інвалідністю, які перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування.

З 16 квітня спеціалісти центру почнуть доставляти зазначені продуктові набори жителям району за місцем їх проживання.

До продуктового набору входять продукти та товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, олія, чай, печиво, лимони та ін.

Райдержадміністрація висловлює щиру вдячність керівництву торговельної мережі за надану допомогу, а також депутату районної ради, керівнику ПСП ім. Ватутіна Димову О.П. за доставку продуктових наборів з м. Кропивницький до Вільшанки.

Нагадаємо, що з 03 квітня 2020 року Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн. грн.

Опубліковано: 15 квітня 2020 року