Ремонт доріг перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» на Вільшанщині активно ведуться ремонтні роботи доріг різного значення. Щодня кілька бригад дорожників працюють на автошляхах району.

14 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко проінспектували якість проведення ремонту окремої ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О120203 Плоско-Забузьке-Йосипівка-Первомайськ (межа області).

За кошти державного бюджету підрядником ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» проводиться поточний середній ремонт найбільш зруйнованих ділянок дороги між селами Вівсяники та Дорожинка.

Як зазначив Олександр Євгенович: «Відновлення та будівництво автомобільних доріг – сьогодні одне з головних завдань для влади і те, що ми сьогодні робимо – це довгоочікувані населенням кроки, в частині наведення порядку на дорогах. Радує той факт, що в нас є розуміння та налагоджена співпраця з обласною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування, і що найважливіше – ми маємо підтримку держави. На цьому зупинятись не будемо, робота продовжується».

Опубліковано: 15 вересня 2020 року