Робочий візит голови райдержадміністрації до Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів

17 листопада 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко з робочим візитом відвідали Вільшанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Посадовці ознайомилися з роботою харчоблоку, де за кошти державного бюджету закуплено та встановлено нове обладнання.

На сьогодні вже облаштовано вентиляційні шахти, відремонтована підлога і стіни харчоблоку, встановлені нові витяжки, духовки, холодильник, рукомийники, стелажі та столи. В їдальні за благодійні кошти придбані жалюзі на вікна. Всі ці заходи дозволять забезпечити дітей збалансованим, смачним та безпечним харчуванням.

З директором школи Оксаною Добровою обговорено питання роботи навчального закладу в період карантину, забезпечення школи засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами.

Також керівники району оглянули будівництво мультифункціонального спортивного майданчика, де підрядною організацією підготовлено та засипано щебеневою сумішшю основу поля і встановлено опори огороджувальної сітки.

Опубліковано: 17 листопада 2020 року