Голова райдержадміністрації провів нараду

18 травня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Дубченко провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих установ району.

На початку наради Олександр Євгенович повідомив присутнім, що від початку епідемії, спричиненої гострою респіраторною хворобою COVID-19, в районі перевірено (протестовано) 64 осіб, позитивних результатів не виявлено. Станом на 18 травня на обсервації (самоізоляції) в районі перебуває 7 осіб.

Далі присутні обговорили план проведення заходів з благоустрою населених пунктів після пом’якшення карантинних обмежень та припинення стихійної торгівлі в центрі селища.

Також, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про виконанні завдання та заплановані заходи на поточний тиждень.

Опубліковано: 19 травня 2020 року