Відбулася співбесіда з кандидатами у патронатні вихователі та їх помічниками

18 червня поточного року під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Дубченка та за участі директора Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергія Пастернака, заступника директора Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олени Коваленко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася співбесіда з кандидатами у патронатні вихователі та їх помічниками.

У районі триває робота щодо запровадження послуги патронату над дитиною. На даний час навчання за програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі проходить одна сім’я.

Довідково:

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатний вихователь – це особа, яка за участі інших членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї. Помічник патронатного вихователя – його чоловік/дружина чи інший дорослий член його сім’ї.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Опубліковано: 19 червня 2020 року