Версія сайту для людей з вадами зору

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

Відбулось засідання спільної робочої групи з питань подальшого розвитку

сфери надання адміністративних та публічних послуг жителям району

Сьогодні, 18 червня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Дубченка відбулось засідання спільної робочої групи з організації на території району спільного (об’єднаного) селищно-районного центру надання адміністративних послуг.

На початку наради співголова робочої групи довів присутнім, що в перспективі проведення реформи децентралізації та адміністративно-територіального устрою, повноваження з надання адміністративних послуг будуть передані органам місцевого самоврядування.

Для уникнення негативних наслідків, пов’язаних з ліквідацією Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, обговорено план дій та механізм передачі повноважень з організації надання адміністративних послуг органам місцевого самоврядування та підписання відповідної угоди/меморандуму.

Також, члени робочої групи домовилися вивчити досвід сусідніх районів щодо створення спільних селищно-районних ЦНАПів та до наступного засідання, яке відбудеться 24 червня, внести пропозиції до проєкту Меморандуму про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг.

Опубліковано: 18 червня 2020 року

_____________________________________________________________________

 

© 2017-2020 Офіційний веб-сайт Вільшанської районної державної адмiнiстрацiї