Розпочато перевірку готовності закладів середньої освіти до нового навчального року

Голова райдержадміністрації Олександр Дубченко та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дерев’янко розпочали виїзні перевірки готовності закладів середньої освіти до нового навчального року.

18 серпня посадовці відвідали Добрівську, Добрянську загальноосвітні школи, Коритньо-Забузький НВК, де поспілкувалися з директорами навчальних закладів та оглянули класні і господарські приміщення. Особливу увагу приділено питанням готовності до роботи в умовах карантинних обмежень, облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи».

Олександр Євгенович зауважив, що колективи закладів якісно підготували приміщення до нового навчального року, класи забезпечені усім необхідним, проте слід виконати ще певні роботи по благоустрою території навчальних закладів.

В с. Коритньо-Забузьке керівники району провели зустріч з громадою села, на якій обговорили питання децентралізації, нового адміністративно-територіального устрою, ремонту доріг та перспектив розвитку майбутньої Вільшанської ОТГ.

Опубліковано: 18 серпня 2020 року