Відбулося громадське обговорення проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)

19 лютого 2020 року у районній державній адміністрації пройшло громадське обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до Конституції України», зокрема питань, що стосуються децентралізації. У якому взяли участь представники територіальних органів виконавчої влади, представники районної ради, селищний, сільський голови, представники засобів масової інформації. Присутні детально обговорили кожну статтю змін до Конституції та надали свої пропозиції правок до зазначених змін. Результати обговорення внесено у відповідне протокольне рішення, яке направлено до Кіровоградської облдержадміністрації для подальшого опрацювання та узагальнення.

Опубліковано: 20 лютого 2020 року