Відбулося позачергове засідання районної комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

19 березня 2020 року під головуванням голови районної державної адміністрації Юрія Ткаченка відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому розглянуто питання вжиття невідкладних заходів щодо стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації в умовах загрози спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території району.

За результатами засідання прийнято ряд рішень щодо запобігання поширенню на території Вільшанського району коронавірусу COVID-19, основні з яких:

1. Заборонити з 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року:

1) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2) роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, їдалень тощо);

ринків, крім місць по реалізації продовольчих товарів, картоплі, овочів і фруктів;

торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів;

підприємств і об’єктів торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продовольчими товарами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку.

Дозволити провадження торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень лише за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, дезінфекції транспортних засобів.

2. Призупинити навчально-тренувальний процес у дитячо-юнацькій спортивній школі районної організації «Колос» ФСТ «Колос» АПК України та центру дитячо-юнацької творчості сектору освіти райдержадміністрації на період карантину.

3. Тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових. Крім того, максимально підготувати та перепрофілювати приміщення лікарні для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

4. Поповнити резерв дезінфікуючих засобів дозволених до використання МОЗ України для проведення повного комплексу дезінфікуючих робіт в осередках коронавірусної інфекції, в тому числі загальної і поточної дезінфекції.

5. Забезпечити на належному рівні безперебійну роботу у частині призначення всіх видів державних соціальних допомог, пільг, субсидій та надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам.

6. Активізувати інформаційно-роз'яснювальну роботу стосовно заходів із запобігання захворюванню на COVID-19, недопущення його поширення.

7. Під час запровадження карантинних заходів приділяти особливу увагу одиноким особам похилого віку та іншим соціально-незахищеним верствам населення.

Опубліковано: 19 березня 2020 року