Призначено заступника голови Вільшанської райдержадміністрації

19 червня голова райдержадміністрації Олександр Дубченко представив колективу новопризначеного заступника Дерев’янка Сергія Миколайовича.

Очільник району побажав заступнику успіхів у роботі, наснаги та наполегливості у досягненні поставлених цілей.

У свою чергу Сергій Миколайович висловив слова вдячності за привітання всім присутнім, високу довіру та запевнив, що добре розуміє вимоги часу і покладену на нього відповідальність та наголосив, що докладе усіх зусиль для успішної та злагодженої роботи.

Довідково:

Дерев’янко Сергій Миколайович – народився 29 березня 1973 року в смт Добровеличківка.

Освіта повна вища: у 2006 році закінчив Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», юрист.

Трудову діяльність розпочав у 1992 році учнем-електриком дизельного цеху Добровеличківського МХПП.

З 1992 по 1994 рік служив в Збройних силах України.

З 1994 по 2015 рік служив в органах внутрішніх справ України.

2015-2016 роки – служба в Національній поліції України.

2019-2020 роки – директор ТОВ «АВЕРС ІНВЕСТМЕНТС», м.Київ.

Розпорядженням голови Вільшанської районної державної адміністрації від 18 червня 2020 року № 21-к призначено заступником голови райдержадміністрації.

Опубліковано: 19 червня 2020 року