У Вільшанці незабаром з’являться спортивний майданчик зі штучним покриттям

За сприяння народного депутата України Ігоря Мурдія та ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Дубченка, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 891-р з державного бюджету виділена субвенція в сумі 1 млн. грн. на реалізацію проєкту «Нове будівництво спортивного майданчика на території Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Миру, 37 смт Вільшанка Вільшанського району».

Мультифункціональний спортивний майданчик, будівництво якого розпочнеться у вересні поточного року, дасть змогу залучити максимальну кількість дітей до занять спортом та стане вагомим суспільним внеском для здорового фізичного виховання підростаючого покоління.

Опубліковано: 21 липня 2020 року