Урочистий захід з нагоди Дня Соборності України

22 січня 1919 року ввійшло до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт Злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

Сьогодні, 22 січня 2020 року, в селищі Вільшанка на центральній площі з нагоди Дня Соборності України, за участю голови райдержадміністрації Юрія Ткаченка, голови районної ради Михайла Леця, селищного голови Володимира Харковенка, заступників голови райдержадміністрації, представників установ, організацій, підприємств і громадськості району відбувся урочистий захід та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Присутні поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих учасників бойових дій на Сході України, Героїв Небесної Сотні, усіх загиблих у боротьбі за мир і територіальну цілісність України.

Цього ж дня у населених пунктах району відбудуться ряд заходів з нагоди Дня Соборності України.

Опубліковано: 22 січня 2020 року