Ремонт доріг – на контролі райдержадміністрації

Здійснення ремонту доріг на Вільшанщині, а особливо найбільш проблемних їх ділянок, перебуває на особливому контролі у голови райдержадміністрації Олександра Дубченка. Тож з метою перевірки якості проведення дорожніх робіт він разом з своїм заступником Сергієм Дерев’янком здійснили виїзд на автомобільну дорогу державного значення Т-1208 «Пушкове – Добровеличківка» в межах Йосипівської сільської ради. Ця ділянка дороги має особливо важливе значення, адже є основним напрямком руху транспорту до Кропивницького та у напрямку Умані і Києва.

Тут наразі проводиться ямковий ремонт дороги, який виконує підрядна організація Вільшанська ДРД Маловисківського райавтодору ДП «Облавтодор».

Керівники району оглянули автомобільну дорогу, поспілкувалися з начальницею та працівниками Вільшанської філії облавтодору, обговорили план, графік та терміни виконання ремонтних робіт.

Розпочати цей проект вдалося за ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Дубченка та за сприяння народного депутата України Ігоря Мурдія.

«Ми сьогодні працюємо в двох напрямках. З одного боку, це ямковий ремонт – так, він не є ефективним, але це для нас єдиний інструмент, щоб хоча би тимчасово забезпечити утримання цієї дороги і нормальний проїзд. Проте нашим головним завданням залишається капітальний ремонт автодороги Т-1208», – зауважив голова райдержадміністрації Олександр Дубченко.

Опубліковано: 24 червня 2020 року